YENİ KAYIT DUYURUSU Tüm Duyurular
11
EYL

Sevgili Öğrencilerimiz;

 

Kontrolümüz ve bilgimiz dışında oluşan durumu fırsata çevirebilmek amacıyla sizden gelen çakışma taleplerini dikkate alarak haftalık ders programında revize çalışmalarımızı tamamladık. 

 

Ders lejandında da mor dolgu ile boyadığımız üç ders hem %30 Ingilizce (071) hem de % 100 Ingilizce (073) bölümü öğrencilerine tanımlanarak çakışma sorununa herkes için çözüm oluşturulmaya çalışılmıştır. Ayrıca programda yine talepleriniz doğrultusunda bazı derslerin takvim bilgisinde değişiklik yapılmıştır. 

 

Üniversite yönetiminden size gelen mesajlarda 2019-20 eğitim-öğretim yılında "alttan dersleri öncelikli (ön koşul olarak) olarak alma" kararı senatoca iptal edilmiş olsa da yapılan revize ile talep ettiğiniz bu dersleri alttan ve mevcut dönemizin dersleri ile bu dönemde almanızı okulunuzun uzamaması amacıyla öneririz. 

 

Güncellenen haftalık ders programına erişebilirsiniz.

Yeni kayıt süreci bilgilerine http://www.yildiz.edu.tr/etkinlikler/6833/2019-2020-Eğitim-Öğretim-Yılı-Güz-Yarıyılı-Ders-Kayıtları-Hakkında-ÖNEMLİ-Duyuru-- adresinden erişebilirsiniz.

 

Yeni kayıt sürecinde yine gereksinimlerinizi talep çizelgesine DOĞRU ve EKSİKSİZ ancak ÖZET bilgiler ile işleyerek BÖLÜM’le iletişime geçmeniz KAYIT SÜRECİnin daha ANLAŞILIRHIZLI ve KOLAY olması açısından çok önemlidir.

 

İletişim e-postalarından sadece birine yazmanız yeterlidir. Mükerrer atılan ve çizelge doldurulmadan eksik bilgi ve hikayelerle anlattığınız e-postalar iş hızımızı düşürmektedir.  

 

Talep çizelgeleri randevu günü saat 12:00a kadar alınacak, 12:00-13:00 arasında değerlendirilecek ve 13:00dan sonra da kontenjan arttırımı yapılacaktır. Özel sorunlarınız ve/veya gerekli haller dışında mutat "talebiniz alınmıştır" bilgi e-postası tarafınıza gönderilmeyecektir. 

 

Sizlerin meslek eğitiminde nitel ve nicel haklarınızı korumak için çok çaba ve emek harcadığımızı unutmayınız. 

Yeni kayıt sürecinde hepimize kolaylıklar dileriz.

 

MİMARLIK BÖLÜM BAŞKANLIĞI