Yönetim

BÖLÜM BAŞKANI


 
Prof. Dr. Ş. Tülin GÖRGÜLÜ
 
             
 
        ​BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCILARI  
       
                                                              
 
Doç. Dr. Tuğçe ŞİMŞEKALP ERCAN                                              Doç. Dr. Senem KAYMAZ    
 
 
BÖLÜM İDARİ KOORDİNATÖRLERİ
 
                            ​                                                                                           
 
                Dr. Öğr. Üyesi Esra Küçükkılıç Özcan                                                  Doç. Dr. Sevgül Limoncu      
  
                                     (KALİTE)                                                                                (İNTİBAK-EĞİTİM)                                                 
 
 
ANABİLİM DALI LİSANSÜSTÜ KOORDİNATÖRÜ
 
 
Doç. Dr. Aynur Çiftçi
(Koordinatör)
 
 
Doç. Dr. Selin YILDIZ
(Koordinatör Yardımcısı)
 

LİSANSÜSTÜ PROGRAM  KOORDİNATÖRLERİ

 

BİLGİSAYAR ORTAMINDA MİMARLIK 

DR. ÖĞR. ÜYESİ TOGAN TONG

 

MİMARİ TASARIM

DOÇ. DR. TOLGA AKBULUT

 

BİNA ARAŞTIRMA VE PLANLAMA

DOÇ. DR. SELİM ÖKEM

 

YAPI FİZİĞİ

DOÇ. DR. M. NURİ İLGÜREL

 

YAPI

DOÇ. DR. ÜYESİ SEVGÜL LİMONCU

 

KONUT ÜRETİMİ VE YAPIM YÖNETİMİ

DOÇ. DR. ALMULA KÖKSAL IŞIKKAYA

 

RÖLÖVE - RESTORASYON

DR. ÖĞR. ÜYESİ BANU ÇELEBİOĞLU

 

MİMARLIK TARİHİ VE KURAMI

PROF. DR. NURAN KARA PİLEHVARİAN

 

ANABİLİM DALI BAŞKANLARI

 

BİNA BİLGİSİ ANABİLİM DALI

PROF. DR. ÖMÜR BARKUL

 

YAPI BİLGİSİ ANABİLİM DALI

PROF. DR. NEŞE YÜĞRÜK AKDAĞ

 

MİMARLIK TARİHİ ANABİLİM DALI

PROF. DR. NURAN KARA PİLEHVARİAN

 

RESTORASYON ANABİLİM DALI

PROF. DR. CAN BİNAN

 

STAJ  KOMİSYONU

ŞANTİYE STAJ KOMİSYONU:

DOÇ. DR. ŞENSİN AYDIN (BAŞKAN)

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ OSMAN KURUŞÇU

ÖĞR. GÖR. DR. TİMUR AKÇALI

ARŞ. GÖR. DR. İLKİM MARKOÇ

 

BÜRO/ARAŞTIRMA STAJ KOMİSYONU:

DOÇ. DR. POLAT DARÇIN (BAŞKAN)

DR. ÖĞR. ÜYESİ ESRA KÜÇÜKKILIÇ ÖZCAN 

ÖĞR. GÖR. DR. NEFİSE BURCU YAĞAN 

 

DOKTORA YETERLİK KOMİTESİ

PROF. DR. TÜLİN GÖRGÜLÜ (BAŞKAN)

PROF. DR. NUR URFALIOĞLU

PROF. DR. ZEYNEP GÜL ÜNAL

DOÇ. DR. M. TOLGA AKBULUT

DOÇ. DR. ERKAN AVLAR

 

KURUMLAR ARASI YATAY GEÇİŞ KOMİSYONU:

DOÇ. DR. ASLI SUNGUR (BAŞKAN)

DOÇ. DR. NURİ İLGÜREL

DR. ÖĞR. ÜYESİ EZGİ KORKMAZ

ARŞ. GÖR. EZGİ AKKURT

 

KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ VE ÇİFT LİSANS KOMİSYONU:

DOÇ. DR. AYTEN ERDEM (BAŞKAN)

DOÇ. DR. ÇİĞDEM CANBAY TÜRKYILMAZ

DR. ÖĞR. ÜYESİ UZAY YERGÜN

ARŞ.GÖR. FATMA ZOROĞLU ÇAĞLAR

ARŞ. GÖR. ESİN YILMAZ

ARŞ. GÖR. SEDA YÜKSEL

 

DİKEY GEÇİŞ KOMİSYONU

DOÇ. DR. SERHAT BAŞDOĞAN (BAŞKAN)

DR. ÖĞR. ÜYESİ BANU ÇELEBİOĞLU 

ÖĞR. GÖR. DR. NEFİSE BURCU YAĞAN

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ

PROF.DR. AYŞEN CİRAVOĞLU (BAŞKAN)

ARŞ.GÖR. DR. NESLİNUR HIZLI ERKILIÇ

ARŞ.GÖR. YAVUZHAN ERPAY

 

ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ

DOÇ. DR. KUNTER MANİSA ( KOORDİNATÖR )

ARŞ.GÖR. CEMİLE GÜL GÜRCAN

ARŞ.GÖR. NAZLI ARSLAN

ARŞ.GÖR. ZEYNEP ECE ATABAY

ARŞ. GÖR. ELİF ÇELİK 

 

MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ

DOÇ. DR. SERHAT BAŞDOĞAN (BAŞKAN)

ARŞ. GÖR. PINAR KOÇLARDAN

 

FARABİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

DOÇ.DR. SEVGÜL LİMONCU (BAŞKAN)

ARŞ. GÖR. MERVE UZUNER

 

ULUSLARARASI İNTİBAK /DENKLİK KOMİSYONÜ

DOÇ. DR. EBRU OMAY (BAŞKAN)

DOÇ. DR. POLAT DARÇIN

ARŞ.GÖR. HASAN TAŞTAN (TASARIM)

 

ÖNCEDEN KAZANILMIŞ YETERLİLİKLERİN TANINMASI KOMİSYONU

DOÇ. DR. ÇİĞDEM CANBAY TÜRKYILMAZ (BAŞKAN)

DR. ÖĞR. ÜYESİ FÜSUN ÇİZMECİ

DR. ÖĞR. ÜYESİ HANDE DÜZGÜN BEKDAŞ

 

MİMARLIK BÖLÜMÜ SOSYAL MEDYA KOMİSYONU

ARŞ. GÖR. HASAN TAŞTAN (BOM)

ARŞ. GÖR. MUHAMMED ALİ HEYİK

ARŞ. GÖR. ÖZGE CEYLİN YILDIRIM

 

SANAT VE TASARIM ETKİNLİKLERİ KOMİSYONU

DOÇ. DR. EBRU ERDÖNMEZ (BAŞKAN)

ARŞ. GÖR. REYYA KALAY YÜZEN

ARŞ. GÖR. SERHAT ULUBAY

 

DOKTORA YETERLİK YAZILI SINAV JÜRİSİ

DOÇ. DR. ŞENSİN AYDIN YAĞMUR

DOÇ. DR. SENEM KAYMAZ

DOÇ. DR. ÜYESİ TUĞÇE ERCAN

DOÇ. DR. ÜYESİ SELİN YILDIZ 

DR. ÖĞR. ÜYESİ BANU ÇELEBİOĞLU

 

MEZUNLAR KOORDİNATÖRLÜĞÜ

DOÇ. DR. POLAT DARÇIN

 

KALİTE VE STRATEJİ GELİŞTİRME KOMİSYONU

DOÇ. DR. PINAR ARABACIOĞLU

DOÇ. DR. TUĞÇE ŞİMŞEKALP ERCAN  (BAŞKAN)

DR. ÖĞR. ÜYESİ ESRA KÜÇÜKKILIÇ ÖZCAN

 

BÖLÜM WEB SAYFASI GÜNCELLEME KOMİSYONU

ARŞ. GÖR. SERHAT ULUBAY

ARŞ. GÖR. BİLGE CAN

 

AF KOMİSYONU

DOÇ. DR. M. EBRU ERDÖNMEZ

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜVEN ŞENER

ARŞ. GÖR. ÖZDE ÖZDAL

ARŞ. GÖR. HASAN TAŞTAN (MİM. TAS.)

 

İNTİBAK KOMİSYONU

 

DOÇ. DR. ELVAN EBRU OMAY POLAT

DR. ÖĞR. ÜYESİ FÜSUN ÇİZMECİ YÖREŞ

DR. ÖĞR. ÜYESİ HANDE DÜZGÜN BEKDAŞ

 

BÖLÜM BOLOGNA TEMSİLCİSİ 

DOÇ. DR. TUĞÇE ERCAN

 

BOLOGNA KOMİSYONU

DOÇ. DR. TUĞÇE ERCAN

ARŞ. GÖR. MELİKE ÖZHAN

ARŞ. GÖR. ZEYNEP ECE ATABAY

ARŞ. GÖR. PINAR KOÇLARDAN

ARŞ. GÖR. ELİF ÇELİK

ARŞ. GÖR. EZGİ AKKURT

ARŞ. GÖR. ÖZGE CEYLİN YILDIRIM

ARŞ. GÖR. DİDEM TIZMAN

ARŞ. GÖR. SEDA YÜKSEL

 

EĞİTİM KOMİSYONU

PROF. DR. AYŞEN CİRAVOĞLU

DOÇ. DR. CANDAN ÇINAR ÇITAK (BAŞKAN)

DOÇ. DR. AYNUR ÇİFTÇİ

DOÇ. DR. FUNDA KERESTECİOĞU

ARŞ. GÖR. DR. ELİFNAZ DURUSOY

ARŞ. GÖR. DR. NESLİNUR HIZLI

ARŞ. GÖR. SELİM KILIÇOĞLU

ARŞ. GÖR. CEMİLE GÜL GÜRCAN

 

BİNA BİLGİSİ ABD İDARİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

 

ARŞ. GÖR. DR. NESLİNUR HIZLI ERKILIÇ

ARŞ. GÖR. ELİF CEREN TAY

ARŞ. GÖR. CEMİLE GÜL GÜRCAN

ARŞ. GÖR. ÖZGE CEYLİN YILDIRIM

 

YAPI BİLGİSİ İDARİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

 

ÖĞR. GÖR. ABDULLAH UMUR GÖKSU

ARŞ. GÖR. FATMA ZOROĞLU ÇAĞLAR

 
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

 

PROF. DR. TÜLİN GÖRGÜLÜ (BAŞKAN)

PROF. DR. CANAN GİRGİN

PROF. DR. LEYLA ÖZTÜRK DOKUZER 

PROF. DR. ZEYNEP GÜL ÜNAL

 

CO-OP EĞİTİM MODELİ KOMİSYONU

 

DOÇ. DR. ERKAN AVLAR

DOÇ. DR. M. TOLGA AKBULUT

DR. ÖĞR. ÜYESİ FÜSUN ÇİZMECİ

DR. ÖĞR. ÜYESİ UZAY YERGÜN